Wot i My 3 Sprawdziany – Rosyjski

Wot i My 3 sprawdziany okładka

 

Liczna grupa osób ma problemy z nauką języka rosyjskiego. Jeśli i ty masz problemy z tym przedmiotem, to dobrze trafiłeś. W poście Wot i My 3 Sprawdziany postaramy się pomóc. W pliku znajdują się testy, które są udostępniane nauczycielom przez wydawnictwo. Wot i My 3 sprawdziany pomogą Ci dostawać dobre oceny z testów. Materiały są dla liceum i technikum.

Testy: Test cząstkowy na podsumowanie rozdziału 1, Test cząstkowy na podsumowanie rozdziału 2, Test cząstkowy na podsumowanie rozdziału 3, Test cząstkowy na podsumowanie rozdziału 4, Test cząstkowy na podsumowanie rozdziału 5, Testy semestralne na podstawie rozdziałów 1–3 na podstawie rozdziałów 4–5.

Wot i My 3 Sprawdziany

Pobierz

Przykładowe Screeny Sprawdzianów

Opis

Rosyjski alfabet nie jest trudny do odkrycia! Zawiera 33 litery. W naszej pierwszej lekcji dowiesz się rosyjskiego alfabetu. Obecna pisownia podąża za kluczową reformą z 1918 r., A ostatnią kodyfikacją z roku 1956. Dodatkowo wspomaga to słownikiem. Naprawdę nie kwestionuje się innych języków, takich jak francuski lub niemiecki. W rzeczywistości jest wiele rzeczy, dzięki czemu język rosyjski łatwiej jest odkryć niż inne języki. Jest to jeden z najczęściej używanych języków ojczystych w Europie. wot i my 3 sprawdziany Nie ma konkretnych problemów zdrowotnych związanych z rosyjskim niebieskim. Istnieje wiele powodów, dla których jednostki faktycznie wolą uczyć się języka rosyjskiego. To często niezwykła koncepcja studiowania za granicą! Sprawdź, czy jest dostępny! W przypadku, gdy staną się nadwagą, powinien być zmotywowany do odegrania i wypracowania. Często po prostu nie jest jasno wyjaśnione. Nawet jeśli mówisz tylko z samym sobą. wot i my 3 sprawdziany Nasza strona rozwija się i włączamy coraz więcej funkcji, które pomogą Ci odkryć sposoby mówienia po rosyjsku. Aby odkryć absolutnie najlepszą witrynę internetową, najlepszym rozwiązaniem jest przeglądanie wielu witryn przed zwężeniem ich na określonej stronie internetowej. Nasze zasoby internetowe są dostępne wszędzie tam, gdzie można znaleźć połączenie internetowe. W rzeczywistości rezultat kwiatów dla rosyjskich mężczyzn i kobiet może być wyższy w pewnych wyjątkowych okolicznościach, w tym prezentów kwiatów o unikalnym rosyjskim znaczeniu.

Pomogły Ci te testy?

471 na Tak / 7 na Nie

Komentarze

 1. Awatar milena
  milena

  Właśnie takich testów szukałam.

 2. Awatar hubert
  hubert

  Polecam!

 3. Awatar maciek
  maciek

  Jeszcze nigdy się nie zawiodłem na tej stronie.

 4. Awatar artur
  artur

  wielki pozytyw 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *