wczoraj i dziś 5 sprawdziany okładka

Wczoraj i Dziś 5 Sprawdziany i Odpowiedzi Do Ćwiczeń

Męczą cię długie godziny spędzone na zapamiętywaniu dat lub wydarzeń historycznych? Nie chcesz spędzać wolnego czasu ucząc się przedmiotu, który cię nie interesuje? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś, znajdziesz u nas pomoc do wszystkich sprawdzianów, a także odpowiedzi do ćwiczeń.

Rozdziały

1. Pierwsze cywilizacje
2. Starożytna Grecja
3. Starożytny Rzym
4. Początki średniowiecza
5. Społeczeństwo średniowiecza
6. Polska pierwszych Piastów
7. Polska w XIII-XV wieku

Wczoraj i Dziś 5 Sprawdziany i Odpowiedzi Do Ćwiczeń

Przykładowe Screeny Testów

Podręcznik „Wczoraj i Dziś 5” to materiał dydaktyczny przeznaczony dla uczniów piątych klas szkoły podstawowej. Podręcznik ten skupia się na rozwijaniu wiedzy historycznej oraz kulturowej uczniów, poprzez połączenie materiału historycznego i kulturowego w atrakcyjny i przystępny sposób.

Podręcznik składa się z 9 rozdziałów, każdy z nich poświęcony jest innemu okresowi historycznemu i kulturowemu. Każdy rozdział zawiera ciekawe teksty, zdjęcia oraz zadania edukacyjne, które pozwalają uczniom na poznanie ważnych faktów z historii i kultury Polski oraz świata.

Dodatkowo, każdy rozdział zawiera bogaty materiał uzupełniający, takie jak słowniczki, ciekawostki, schematy, mapy oraz gry dydaktyczne, co pozwala na jeszcze bardziej interesującą i atrakcyjną naukę.

Podręcznik „Wczoraj i Dziś 5 pdf” to materiał dydaktyczny, który pozwala uczniom na rozwijanie swoich zainteresowań historycznych oraz kulturowych, jednocześnie rozwijając ich umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz poszerzając wiedzę z zakresu historii i kultury Polski oraz świata.

Komentarze

 1. Awatar adi
  adi

  super odpowiedzi do ćwiczeń

 2. Awatar olivia
  olivia

  bardzo dziekuje za testy

 3. Awatar tomi
  tomi

  dokładnie tych sprawdzianów szukałem

 4. Awatar smile
  smile

  super sprawdziany

 5. Awatar leon
  leon

  testy sie przydały

 6. Awatar bartek
  bartek

  świetne testy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *