To Jest Chemia 1 Zakres Rozszerzony Sprawdziany

to jest chemia 1 sprawdziany okładka

 

Sprawdziany i Odpowiedzi do aktualnego podręcznika „To jest chemia 1zakres rozszerzony Nowa Era dla liceum i technikum. W pliku znajdują się testy, karty pracy i kartkówki.
Testy: Budowa atomu, układ okresowy pierwiastków chemicznych, Wiązania chemiczne, Systematyka związków nieorganicznych, Stechiometria, Reakcje utleniania-redukcji. Elektrochemia, Roztwory, Kinetyka chemiczna, Reakcje w wodnych roztworach elektrolitów, Charakterystyka pierwiastków i związków chemicznych. 
Karty pracy ucznia dodatkowe: Budowa atomu, układ okresowy pierwiastków chemicznych, wiązania chemiczne, Chrom, Mangan, Żelazo, Miedź i srebro, Glin, cynk, magnez, Niemetale.

Kartkówki: Badanie właściwości chemicznych kwasów, Badanie wpływu różnych czynników na szybkość reakcji chemicznej, Sporządzanie roztworów o określonym stężeniu procentowym i molowym, Badanie odczynu roztworów kwasów, zasad i soli, Otrzymywanie kwasów, zasad i soli różnymi metodami, Badanie właściwości metali, Porównywanie aktywności chemicznej metali, Badanie zachowania się tlenku i wodorotlenku glinu wobec kwasów i zasad, Otrzymywanie wodoru, Badanie aktywności chemicznej fluorowców, Otrzymywanie tlenu, Badanie charakteru chemicznego tlenków metali i niemetali.

To Jest Chemia 1 Zakres Rozszerzony Sprawdziany

Pobierz

Screeny

Opis

Jeśli zmagasz się z jednym lub kilkoma kursami w college’u, poszukaj pomocy w prowadzeniu zajęcia. Wielu studentów uważa, że ​​kosztuje fortunę na zatrudnienie nauczyciela; prawdą jest, że większość kampusów uniwersyteckich zapewnia swoim studentom tanie usługi lub bezpłatne usługi dodatkowe. Porozmawiaj z doradcą finansowym, aby uzyskać więcej informacji. To Jest Chemia 1 Zakres Rozszerzony Sprawdziany Powinieneś rozważyć zarejestrowanie się w programie studiów pracy, jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe. Większość programów studiów pracy będzie wymagać, abyś przechodził między zajęciami a pracą jako stażysta. To dobry sposób na finansowanie edukacji, zdobywając doświadczenie zawodowe i budując profesjonalną sieć. Pamiętaj, że zawsze możesz się przenieść. Czasami uczniowie uczęszczają do szkoły i nie lubią szkoły, którą wybrali. Dobrą wiadomością jest to, że zawsze możesz szukać gdzie indziej i udać się do innej szkoły, jeśli chcesz to zrobić. W tym nie ma wstydu, a być może będziesz szczęśliwy gdzie indziej. To Jest Chemia 1 Zakres Rozszerzony Sprawdziany Mam nadzieję, że masz lepszy pomysł, jak podejść do kolegium w dzisiejszym świecie. Chcesz dać szansę walki i przewagę konkurencyjną, a chcesz jak najwięcej wykorzystać do swoich studiów. Zachowaj pomysły, o których warto przeczytać na początek.

Pomogły Ci te testy?

731 na Tak / 8 na Nie

Komentarze

 1. Awatar Ewa
  Ewa

  Świetna strona. Pozdrawiam!

 2. Awatar Hubert
  Hubert

  Ile ja się tych testów naszukałem… dzięki

 3. Awatar Arturo
  Arturo

  Testy takie jaki widać na screenach

 4. Awatar monika
  monika

  Śmiało mogę polecić testy.

 5. Awatar Karina
  Karina

  cała klasa zna tą stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *