Regulamin

Korzystanie z witryny oznacza zapoznanie się z treścią oraz akceptację Regulaminu, która jest warunkiem dostępu do strony bazasprawdzianow.pl Serwis ma charakter informacyjno-rozrywkowy.

Prezentowane w serwisie internetowym informacje o produktach oraz usługach itp. nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące produktów zawartych na tej stronie mają charakter orientacyjny.

Właściciel strony bazasprawdzianow.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub/i utracone korzyści, bezpośrednio lub pośrednio wynikające z korzystania z serwisu internetowego lub informacji w nim zawartych.

Właściciel strony bazasprawdzianow.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w dowolnym czasie i bez powiadomienia, w stosunku do wszelkich informacji umieszczonych na niniejszych stronach.

Właściciel strony bazasprawdzianow.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszych zastrzeżeń prawnych w każdym czasie i bez uprzedniego powiadomienia.

Przystępując do korzystania z serwisu Użytkownik ponosi całkowitą odpowiedzialność za zachowania naruszające prawo oraz za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku takiego zachowania, również wobec osób trzecich.

Właściciel strony bazasprawdzianow.pl ze względu na specyfikę witryny internetowej, nie daje żadnej gwarancji czy rękojmi, że zamieszczane w witrynie informacje i materiały są dokładne, pełne i aktualne.

Strony lub witryny, do których odnośniki znajdują się na stronie bazasprawdzianow.pl podane są jedynie w celach informacyjnych. Właściciel strony bazasprawdzianow.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody, które mogą wyniknąć z korzystania z linków do innych stron.

Oświadczenie

Strona bazasprawdzianow.pl nie jest własnością żadnego wydawnictwa.

Prezentowane materiały na stronie bazasprawdzianow.pl są zmieszczone tylko w celach informacyjnych, nie można ich pobrać, gdyż są objęte prawem autorskim i pozostają własnością ich autorów.

Administrator strony bazasprawdzianow.pl oświadcza, że prezentowane materiały żadnego z wydawnictw nie są hostowane na tym serwerze w żadnej formie. Administrator dołożył wszelkich starań, aby prezentowane na stronie materiały graficzne były odpowiednio zabezpieczone przed kopiowaniem/rozpowszechnianiem.

Przycisk „Pobierz” zamieszczone są na stronie bazasprawdzianow.pl w formie reklamy zewnętrznej strony internetowej. W pliku znajduje się link do strony wydawnictwa z testami, na której trzeba być nauczycielem, aby korzystać z tego serwisu.

Użytkownik strony bazasprawdzianow.pl klikając w przycisk „Pobierz”, przenoszony jest na zewnętrzną stronę Usługodawcy, na której może zamówić Usługę Premium. Koszty usługi są podane na stronie usługodawcy.