Ponad słowami 1.1 Sprawdziany – Polski

ponad słowami 1.1 sprawdziany okładka

 

Baza sprawdzianów do podręcznika „Ponad słowami” Nowa Era dla szkół ponadgimnazjalnych. W pliku znajdują się najnowsze sprawdziany. Największa zbiór testów to tego podręcznika w internecie. Pobrałeś plik? Zostaw komentarz!

Ponad słowami 1.1 Sprawdziany

Pobierz

Screeny Testów

Opis

Przez wieki polski polski uzyskał kilka słów z innych języków. Jest popularne, że polski jest popularnym językiem, który jest używany przez większość osób, które mieszkają w Polsce jako język początkowy. Wiadomo, że polski jest uprzywilejowanym językiem na świecie, to nie jest właściwie mówione przez ludzi z Polski, które posługują się tym językiem jako oficjalnym językiem mówionym, ale dodatkowo mówią ludzie, którzy mieszkają inne narody. To jest regularne dla wszystkich mężczyzn i kobiet, którzy odwiedzili Polską Morze, aby stwierdzić, że to miejsce jest wspaniałe. Dla kobiet, naprawdę czyści się polski lub francuski manicure wydaje się wyrafinowany i profesjonalny. Ponad słowami 1.1 Sprawdziany Jeśli chcesz się polubić z polską kobietą, bardzo potrzebujesz, aby dowiedzieć się więcej o polskiej kulturze i języku polskim. Jest wiele polskich pań, które mają godne zaufania i szczere serce, te cechy są dość przydatne, aby znaleźć idealne małżeństwo. Jeśli jesteś tętniącym życiem człowiekiem, a jeśli jesteś również studentem języka polskiego, bardzo lubisz ten rodzaj języka, możesz podjąć się tego rodzaju języka z całego serca.

Pomogły Ci te testy?

438 na Tak / 7 na Nie

4 opinii o “Ponad słowami 1.1 Sprawdziany – Polski

 1. mariusz

  Ile ja się tych testów naszukałem. Tutaj widzę masa świetnych sprawdzianów. Dzięki

 2. Paweł

  Dzięki waszej stronie mam teraz o wiele lepsze oceny.

 3. Kuba

  Wielkieee Dzięki !

 4. Klaudia

  W końcu zaczęły wpadać pozytywne oceny 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>