Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 Zakres rozszerzony Odpowiedzi

Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 Zakres rozszerzony odpowiedzi

 

Odpowiedzi do „Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 Zakres rozszerzony” Nowa Era dla liceum i technikum. W pliku są odpowiedzi do każdego tematu.

Testy:

Przemiany polityczne i gospodarcze świata, Ludność i urbanizacja, Rolnictwo, Przemysł, Usługi, Problemy współczesnego świata, Człowiek w przestrzeni przyrodniczej

Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2
Zakres rozszerzony Odpowiedzi

Pobierz

Opis

Kiedy wybierasz major, nie myśl o pieniądzach. Nie chcesz kariery w czymś, co jest nudne lub nie interesujące. Dobry wybór to główny element, który będzie Cię zainteresował przez pięćdziesiąt lub więcej godzin w tygodniu przez resztę swojego życia. Poznaj swoje zainteresowania. Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 odpowiedzi Nie angażuj się z ludźmi, którzy chcą się bawić przez cały czas. Bawiąc się w szkole jest ważna, ale jest czas i miejsce. Jeśli pozwolisz sobie na te złe nawyki, twoje gatunki na pewno cierpią. Tylko baw się, gdy zrobisz wszystko, co musisz zrobić .. Staraj się robić wszystko z umiarem, kiedy po raz pierwszy uczęszczasz do college’u. Oznacza to, że nie powinno się imprezować zbyt ciężko lub pracować zbyt ciężko podczas swoich doświadczeń. Miejcie dużo zabawy, ale upewnij się, że rozumiesz, że wybierasz się do college’u, aby nauczyć się i rozwijać możliwości zatrudnienia. Maturalne karty pracy Oblicza geografii 2 odpowiedzi Zdobądź imiona i nazwiska i numery z kilku osób w każdej klasie, aby w razie konieczności być nieobecnym mogą napełnić Cię tym, co było objęte klasą i móc podzielić się swoimi notatkami z Tobą i przekazać Ci jakąkolwiek pracę, którą przypisano, nie dostanie się w swoje prace. Jeśli martwisz się finansami, śledź wszystko, co spędzasz przez dwa tygodnie. Zapisz to wszystko w notesie, a następnie przejrzyj go, aby określić, ile pieniędzy jest Ci przeznaczonych. Może to pomóc w ustalaniu priorytetów w razie potrzeby. Zrób to okresowo, aby upewnić się, że pozostajesz czujny na temat swoich finansów.

Pomogły Ci te testy?

534 na Tak / 9 na Nie

Komentarze

 1. Awatar wiola
  wiola

  Miałam wątpliwości ale jak teraz widzę to nie potrzebnie. Polecam

 2. Awatar Sylwi
  Sylwi

  Wielkie Dzięki

 3. Awatar darek
  darek

  Wszystko okej

 4. Awatar hubert
  hubert

  Dzięki, przydały się 🙂

 5. Awatar blanka
  blanka

  śmiało można pobierać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *