Matematyka z plusem 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

matematyka z plusem 2 okładka

Wielu uczniów nie radzi sobie z matematyka. Jeśli ty również masz problemy z tym przedmiotem, to postaramy się pomóc. Post matematyka z plusem 2 sprawdziany daje możliwość pobrania testów, które pomogą Ci zdobywać pozytywne oceny. Tego typu materiały ciężko jest zdobyć, ponieważ są one udostępniane wyłącznie nauczycielom. W pliku też znajdziesz matematyka z plusem 2 odpowiedzi do ćwiczeń.

Rozdziały: Potęgi, Pierwiastki, Długość okręgu, Pole koła, Wyrażenia algebraiczne, Układy Równań, Trójkąty prostokątne, Wielokąty i okręgi, Graniastosłupy, Ostrosłupy, Statystyka.

Matematyka z plusem 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

Opis Strony

Jedna z największych stron oferujących sprawdziany dla gimnazjum, liceum i technikum. Oferujemy duża bazę sprawdzianów oraz odpowiedzi do ćwiczeń. Naszym celem jest pomoc uczniom, którym nauka sprawia problemy lub wolą się skupić na innych przedmiotach. Na stronie znajdziesz materiały, które udostępniane są wyłącznie nauczycielom przez wydawnictwa podręczników. Czasami w wpisie umieszczamy screeny z testów. Systematycznie dodajemy nowe sprawdziany i odpowiedzi do podręczników. Mamy wielu zadowolonych użytkowników.

Pobierz

Pomogły Ci te testy?

387 na Tak / 6 na Nie

Komentarze

 1. Awatar Klaudi
  Klaudi

  Teraz śmiało mogę pisać prace klasowe

 2. Awatar romcia
  romcia

  Takich testów szukałam, dzięki

 3. Awatar Wera
  Wera

  Super

 4. Awatar Tomas
  Tomas

  dzięki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *