Chemia Nowej Ery 3 Sprawdziany i Odpowiedzi

Chemia Nowej Ery 3 sprawdziany okładka

 

Nie wszyscy przepadają za przedmiotem jakim jest chemia. Nie idzie im zbyt dobrze nauka. W wpisie Chemia Nowej Ery 3 Sprawdziany postaramy się pomóc takim osobom. Materiały zawarte w pliku są udostępniane wyłącznie nauczycielom przez wydawnictwa. Znajdziesz w niż również chemia nowej ery 3 odpowiedzi. Testy przeznaczone są dla gimnazjum.
Rozdziały: Poznajemy naturalne źródła węglowodorów, Poznajemy węglowodory nasycone, Poznajemy węglowodory nienasycone, Poznajemy alkohole, Poznajemy kwasy karboksylowe, Poznajemy estry, Poznajemy pochodne węglowodorów zawierające azot, Poznajemy składniki żywności, Poznajemy tłuszcze, Poznajemy białka, Poznajemy sacharydy i do wielu innych.

Chemia Nowej Ery 3 Sprawdziany i Odpowiedzi

Pobierz

Opis

Mieć dobre relacje z profesorami. Profesorowie to najlepsze zasoby w college’u. Poszukaj ich, gdy masz jakieś pytania lub czujesz, że możesz pomóc w klasie. Kiedy twoi profesorowie pracują z Tobą, skończysz z wielkimi ocenami. chemia nowej ery 3 sprawdziany Jeśli to możliwe, należy unikać planowania zajęć jedno po drugim. Będziesz potrzebował przerw w ciągu dnia. Najlepszy czas na przerwy po klasie. Tym razem pozwoli Ci zejść na dół, przygotować się do następnej klasy lub studiować w razie potrzeby. Weź te możliwości, kiedy tylko będzie to możliwe. Poznaj swoje granice – nie przytłaczaj zbyt wielu kursów. Może to wydawać się świetnym pomysłem, aby wziąć tyle kursów, ile możesz, ale jeśli wziąć zbyt wiele, może się okazać, że kilka w tym procesie. To całkowicie poraża oszczędność czasu, którą próbujesz osiągnąć! chemia nowej ery 3 sprawdziany Jeśli uważasz, że Twój plan może sobie z tym poradzić, weź każdy dodatkowy wykład w każdym semestrze. Wielu uczniów może łatwo obsługiwać przeciętne obciążenie klasowe, co oznacza, że ​​dodanie w jednej kolejnej klasie będzie minimalnym obciążeniem. To może pozwolić na skrócenie czasu na uczelni, aby rozpocząć naukę trochę wcześniej. chemia nowej ery 3 sprawdziany Kolegium może być straszne i ekscytujące w tym samym czasie, ale nie martw się tym. Z nową wolnością potrzebujesz czasu na uczenie się i studiowanie. Pamiętaj, że jesteś w college’u, aby zostać wykształconym i nauczyć się wszystkiego o własnym życiu.

Pomogły Ci te testy?

466 na Tak / 7 na Nie

Komentarze

 1. Awatar Bonisi8
  Bonisi8

  Wszystko działa. Wielkie dzięki

 2. Awatar Potom
  Potom

  dzieki za testy

 3. Awatar toms
  toms

  Świetne sprawdziany

 4. Awatar Agnieszka
  Agnieszka

  Właśnie takich testów szukałam, dzieki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *