Zrozumieć tekst Zrozumieć człowieka 1.1 Sprawdziany – Polski

Zrozumieć tekst zrozumieć człowieka 1.1

 

W tym wpisie znajdziesz testy do popularnej książka do języka polskiego od wydawnictwa WSiP. Podręcznik jest ułożony epoka po epoce. Zawiera sprawdzone i nowoczesne metody nauczania. Ponadto posiada w sobie dodatkowe materiały, którą umożliwiają lepsze przygotowanie do matury. Ten wpis zrozumieć tekst sprawdziany ma na celu ułatwić pisanie testów z tego podręcznika. Nie każdy przepada za językiem polskich i woli się skupić na innych przedmiotach. Strona baza sprawdzianów chce pomóc takim osobom. Zrozumieć tekst sprawdziany to największy zbiór testów poświęconych tej książce. W pliku znajdziesz wszystkie sprawdziany i odpowiedzi, które WSiP udostępnia nauczycielom na swojej stronie. Rozdziały w Zrozumieć tekst Zrozumieć człowieka 1.1 to Biblia w literaturze i kulturze, literatura i kultura antyczna, literatura i kultura średniowiecza. Zachęcamy do pozostawienia opinii.

Zrozumieć tekst Zrozumieć człowieka 1.1 Sprawdziany

Opis Podręcznika

Materiał – ułożony chronologicznie i podzielony na epoki historycznoliterackie, w ramach których zastosowano podział na jednostki lekcyjne – jest realizowany przede wszystkim metodą eksplikacji tekstu. Treści z nauki o języku są zintegrowane z materiałem literacko-kulturowym. Wykład główny przeplatają lekcje maturalne (tekst publicystyczny lub popularnonaukowy dotyczący danej epoki i polecenia do niego skonstruowane tak, by zwrócić uwagę ucznia na najistotniejsze wiadomości, a przy okazji trenować umiejętność czytania ze zrozumieniem). Ponadto w każdym dziale zamieszczono bloki pozwalające zebrać i usystematyzować wiedzę (miniprzewodniki po epokach, zagadnieniach z dziedziny literatury i nauki o języku oraz lekcje powtórzeniowe zamieszczone na końcu każdego działu). W podręczniku położono duży nacisk na interdyscyplinarność – przy okazji mówienia o literaturze omawiane są też inne teksty kultury (malarstwo, rzeźba, film, teatr).

Screen 1

zrozumieć tekst 1.1 screen1

Screen 2

zrozumieć tekst 1.1 screen2

Screen 3

zrozumieć tekst 1.1 screen3

pobierz Zrozumieć tekst sprawdziany

Zobacz również

http://bazasprawdzianow.pl/wot-i-my-1-sprawdziany/

http://bazasprawdzianow.pl/poznac-przeszlosc-wiek-xx-sprawdziany/

Pomogły Ci te testy?

487 na Tak / 7 na Nie

4 opinii o “Zrozumieć tekst Zrozumieć człowieka 1.1 Sprawdziany – Polski

 1. Edyp xd

  Uwielbiam pisać takie sprawdziany

 2. asia

  Super sprawdziany! Dzięki 😀

 3. Michał

  Śmiało mogę polecić te testy.

 4. klaudi

  Świetna strona. Dzięki za testy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>