Śladami przeszłości 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

Śladami przeszłości 2

Tylko u nas wszystkie prace klasowe i odpowiedzi do podręcznika Śladami przeszłości 2 Nowa Era dla gimnazjum. W pliku znajdują się testy i odpowiedzi do każdego działu w książce. Ściągnij i pisz sprawdziany na taką ocenę jaką chcesz. Rozdziały: POLSKA I ŚWIAT W XII–XIV WIEKU, SPOŁECZEŃSTWO ŚREDNIOWIECZA, POLSKA I EUROPA W XV WIEKU, NARODZINY NOWOŻYTNEGO ŚWIATA, RZECZPOSPOLITA W XVI WIEKU, WIEK WOJEN.

Śladami przeszłości 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

Opis Podręcznika

Podręcznik `Śladami przeszłości` dla klasy 2 przedstawia dzieje ludzkości w uporządkowany sposób, w układzie chronologicznym. Ukazuje historię w atrakcyjny i przystępny sposób od wypraw krzyżowych do końca XVII w. Język przekazu dostosowany do wieku gimnazjalistów oraz czytelna szata graficzna ułatwiają każdemu uczniowi efektywną pracę. Nowoczesne rozwiązania obecne w podręczniku pomagają zainteresować młodych ludzi historią. Różnorodne ćwiczenia, podsumowania i elementy `Sprawdź się` utrwalają zdobytą wiedzę oraz kształcą umiejętności niezbędne na egzaminie gimnazjalnym.

Screeny

pobierz-aplikacje-big-button

Zobacz też

Spotkania z fizyką 2 Sprawdziany

Matematyka z plusem 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

Ankieta

2 opinii o “Śladami przeszłości 2 Sprawdziany i Odpowiedzi

  1. filip

    dzięki 😉

  2. Kinga

    Super są te odpowiedzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>